Cu sau fara experienta, la RG Design exista o continua nevoie de personal dedicat si implicat. Resursa umana este un factor decisiv in calitatea pe care o livram. Cautam:

  • Gestionar
  • Sudor
  • Lacatus mecanic
  • Coordonator echipa montaj

Daca te consideri dornic de evolutie si perfectionare intr-un mediu dinamic, completeaza formularul, atasează CV-ul si te așteptam la interviu!

Vrei sa lucrezi in echipa noastra?

    Posturi disponibile:

    Descrierea postului:

    Montator usi sectionale, automatizari de porti, alte sisteme de inchidere (usi antifoc, usi industriale, usi tehnice) interventii periodice de service si mentenanta a echipamentelor instalate

    Cerinte necesare :

    – intelegerea si respectarea pasilor si operatiunilor specifice montajelor de usi si automatizari

    – experienta in montaje si utilizarea cu usurinta a diverselor tipuri de scule de mana este obligatorie

    – experienta anterioara in domeniul instalarii tamplariei aluminiu / lacatuserie /dulgherie constituie un avantaj

    -persoana comunicativa, capabila sa se integreze cu usurinta si sa lucreze in echipa

    -dorinta permanenta de invatare si perfectionare constituie un avantaj in perspectiva evolutiei salariale.

    -profesionalism si punctualitate

    Beneficii:

    • pachet salarial motivant, se discuta la interviu
    • program de lucru normal de luni pana vineri 8h/zi
    • se asigura masina pentru deplasari.

    Tehnician-montaj si masuratori in domeniul usilor de garaj, industriale, tehnice si automatizari

    Cerintele postului:

    – abilitate organizatorică, capacitatea de a urma/supraveghea/executa un montaj conform standardelor

    – gestionarea simultana din punct de vedere organizatoric a mai multe proiecte in derulare

    – masurarea si asumarea masurilor de executie pentru diverse tipuri de usi.

    – intelegerea rapida a modului de lucru și gestionarea cu rapiditate a uneltelor și sculelor pentru diversele tipuri de operațiuni.

    – capacitatea de a găsi permanent soluții la diverse neconcordanțe plan-teren, atunci cand apar

    – cunostinte de citire si intelegere a schemelor si schitelor de montaj, abilitatea de a căuta informații suplimentare pentru situatii neprevazute de montaj

    – absolvent studii tehnice (minim postliceala/profesionala)

    – abilitatea de a înțelege o defecțiune sau necorelare si/sau de a o preîntâmpina inca din faza de masuratori

    – se cauta punctualitate și profesionalism, atentie la detalii, adaptarea la un mediu dinamic

    – persoana serioasa, sociabila, dornica de invatare si perfectionare

    – cunoasterea unei limbi străine la orice nivel constituie un avantaj

    – consideram necesara experienta anterioara pe un post similar sau cu cerinte similare

    – permis de conducere minim cat. B

    Beneficii:

    • se asigura masina pentru deplasari, telefon
    • mediu de lucru tanar si dinamic
    • este un post cu perspective de evolutie in cariera, atat din punct de vedere profesional cat si financiar